WP User Frontend - en to fa_IR translation catalogue (581 entries)

en:  - select -
fa_IR: - انتخاب -

en: %s's Dashboard
fa_IR: پیشخوان %s

en: (required)
fa_IR: (الزامی)

en: - None -
fa_IR: -هیچ کدام-

en: - Select -
fa_IR: - انتخاب -

en: -- Select --
fa_IR: --  انتخاب  --

en: -- select --
fa_IR: - انتخاب -

en: --Select--
fa_IR: --  انتخاب  --

en: <h1>Payment is complete</h1><p>Congratulations, your payment has been completed!</p>
fa_IR: <h1>پرداخت تکمیل شد</h1><p>تبریک می گویم، پرداخت شما تکمیل شده است!</p>

en: <strong>Caution:</strong> This tool will delete all the plugin settings of WP User Frontend Pro
fa_IR: <strong>توجه:</strong>  این ابزار همه تنظیمات افزونه ناحیه کاربری پیشرفته را حذف می کند.

en: <strong>Caution:</strong> This tool will delete all the post and registration/profile forms.
fa_IR: <strong>توجه:</strong>  این ابزار تمام نوشته ها، فرم های ثبت نام و پروفایل را حذف می کند.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
fa_IR: <strong>خطــا</strong>: امکان ثبت نام شما وجود ندارد. لطفا با <a href="mailto:%s"> مدیر</a> تماس بگیرید.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
fa_IR: <strong>خطا:</strong> لطفا یک نام کاربری وارد کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
fa_IR: <strong>خطا:</strong> آدرس ایمیل صحیح نمی باشد.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: آدرس ایمیل وارد شده قبلا در سایت ثبت شده است. لطفا آدرس ایمیل دیگری انتخاب و وارد نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: نام کاربری وارد شده، قبلا در سایت ثبت شده است. لطفا نام کاربری دیگری انتخاب و وارد نمایید.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: نام کاربری وارد شده نامعتبر است، زیرا در آن از کاراکترهای غیر مجاز استفاده شده است. لطفا یک نام کاربری مجاز وارد کنید.

en: <strong>Success</strong>: Profile updated
fa_IR: <strong>موفقیت آمیز بود</strong>: پروفایل آپدیت شد

en: A post has been edited
fa_IR: یک نوشته ویرایش شده است

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: About Yourself
fa_IR: درباره خودتان

en: Accept
fa_IR: قبول

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Active payment gateways
fa_IR: دروازه های پرداخت فعال

en: Add Country to List
fa_IR: اضافه کردن کشور به لیست

en: Add Form
fa_IR: اضافه کردن فرم

en: Add New Form
fa_IR: ساخت فرم جدید

en: Add New Subscription
fa_IR: افزودن یک اشتراک جدید

en: Add New User
fa_IR: اضافه کردن کاربر جدید

en: Add Subscription
fa_IR: افزودن اشتراک

en: Add a CSS class name for this field
fa_IR: افزودن نام کلاس CSS برای این زمینه

en: Add-ons
fa_IR: افزونه ها

en: Address Field
fa_IR: فیلد آدرس

en: Admin Only
fa_IR: فقط مدیر

en: Admin area access
fa_IR: دسترسی بخش مدیریت

en: Admins, Editors
fa_IR: مدیران، ویرایشگران

en: Admins, Editors, Authors
fa_IR: مدیران، ویرایشگران، نویسندگان

en: Admins, Editors, Authors, Contributors
fa_IR: مدیران، ویرایشگران، نویسندگان، مشترکان

en: After payment users will be redirected here
fa_IR: پس از پرداخت کاربران به اینجا هدایت می شوند

en: After successfull submit, where the page will redirect to
fa_IR: پس از ارسال موفق، صفحه هدایت می شود به:

en: Ajax
fa_IR: ایجکس

en: All
fa_IR: همه

en: All forms has been deleted
fa_IR: همه فرم ها پاک شدند

en: All transactions has been deleted!
fa_IR: همه معاملات حذف شده است!

en: Allow users to update image/video title, caption and description
fa_IR: کاربران اجازه بروزرسانی عنوان، برچسب و توضیحات تصویر/ویدئو را دارند.

en: Allow you to block specific user role to WordPress admin area.
fa_IR: به شما اجازه داده می شود تا دسترسی یک نقش کاربری خاص را به صفحه مدیریت وردپرس مسدود نمایید.

en: Allowed Files
fa_IR: فایل های مجاز

en: Amount
fa_IR: مبلغ

en: Apply Coupon
fa_IR: اعمال کوپن

en: Are you sure to delete this pack?
fa_IR: آیا مطمئن هستید می‌خواهید این بسته را حذف کنید؟

en: Are you sure?
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟

en: Assign Package
fa_IR: بسته اختصاصی

en: Audio
fa_IR: صوتی

en: Author Info
fa_IR: اطلاعات نویسنده

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: Awaiting Approval
fa_IR: در انتظار تائید

en: Bank Instruction
fa_IR: ساختار بانک

en: Bank Payment
fa_IR: پرداخت بانکی

en: Bank Payment Success Page
fa_IR: برگه پرداخت بانکی موفقیت آمیز

en: Billing Details
fa_IR: جزئیات صورتحساب

en: Billing amount each cycle:
fa_IR: مبلغ صورت حساب هر دوره:

en: Billing amount:
fa_IR: مبلغ صورت حساب

en: Biographical Info
fa_IR: اطلاعت بیوگرافی

en: Buy Now
fa_IR: اکنون بخرید!

en: CSS Class Name
fa_IR: نام کلاس CSS

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Caption
fa_IR: عنوان

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change Pack
fa_IR: تغییر بسته

en: Charge for posting
fa_IR: شارژ برای ارسال

en: Charge user for submitting a post
fa_IR: شارژ کاربر برای ارسال یک نوشته

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Child of
fa_IR: فرزند

en: Choose Your Payment Method
fa_IR: روش پرداخت خود را انتخاب کنید

en: Choose how you want the progressbar
fa_IR: انتخاب کنید چه نوار پیشرفتی می خواهید

en: Chose Country to hide from List
fa_IR: انتخاب کشور برای پنهان کردن از فهرست

en: Click Browse button and choose a json file that you backup before.
fa_IR: روی دکمه Browse کلیک کنید و فایل json ای را که قبلا پشتیبان گرفته اید انتخاب نمایید.

en: Click and Drag to rearrange
fa_IR: کلیک کنید و بکشید تا دوباره تنظیم شود

en: Click on a form element to add to the editor
fa_IR: برای اضافه شدن به ویرایش گر روی عنصری از فرم کلیک کنید

en: Click to add to the editor
fa_IR: برای اضافه شدن به ویرایشگر کلیک کنید.

en: Clicking this button will create required pages for the plugin. Note: It'll not delete/replace existing pages.
fa_IR: با کلیک بر روی این دکمه، برگه های مورد نیاز برای این افزونه ساخته خواهد شد. توجه: این کار موجب پاک شدن/جایگزینی برگه های موجود نخواهد شد.

en: Closed
fa_IR: بسته

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Comment Status
fa_IR: وضعیت دیدگاه

en: Conditional Logic
fa_IR: منطق شرطی

en: Confirm Password
fa_IR: تکرار کلمه عبور

en: Confirm new password
fa_IR: تکرار کلمه عبور جدید

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک می گویم!

en: Congratulations, your payment has been completed!
fa_IR: تبریک می گویم، پرداخت شما تکمیل شد!

en: Contact Info
fa_IR: اطلاعات تماس

en: Copy and insert this shortcode to a page:
fa_IR: کپی و درج این کد کوتاه به صفحه:

en: Cost
fa_IR: هزینه

en: Cost per post
fa_IR: هزینه هر نوشته

en: Count
fa_IR: تعداد

en: Country List
fa_IR: فهرست کشور

en: Coupons
fa_IR: کوپن ها

en: Create, edit, delete, manages your post, pages or custom post types from frontend. Create registration forms, frontend profile and more...
fa_IR: ایجاد، ویرایش، حذف، مدیریت مطالب، برگه ها و یا نوع نوشته سفارشی در ظاهر خود پوسته وبسایت. ساخت فرم های ثبت نام، ورود، پروفایل و موارد بیشتر ...

en: Created
fa_IR: ایجاد شد

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Currency Symbol
fa_IR: نماد ارز

en: Custom CSS codes
fa_IR: کدهای CSS سفارشی

en: Custom Fields
fa_IR: زمینه های دلخواه

en: Custom Fields in post
fa_IR: زمینه های دلخواه در نوشته

en: Custom Taxonomies
fa_IR: طبقه بندی سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: لینک دلخواه

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد دلخواه حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد دلخواه به روز شد.

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Day(s)
fa_IR: روز(ها)

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default Post Category
fa_IR: دسته بندی پیشفرض نوشته

en: Default Post Form
fa_IR: فرم ارسال پیش فرض

en: Default Post Owner
fa_IR: مالک پیشفرض نوشته

en: Default image size of "<strong>Insert Photo</strong>" button in post content area
fa_IR: اندازه پیشفرض تصویری که با دکمه "<strong>افزودن تصویر</strong>" در متن نوشته بارگذاری می شود

en: Default image type of "<strong>Insert Photo</strong>" button in post content area
fa_IR: نوع  پیشفرض تصویری که با دکمه "<strong>افزودن تصویر</strong>" در متن نوشته بارگذاری می شود

en: Default value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Coupons
fa_IR: حذف کوپن ها

en: Delete Forms
fa_IR: حذف فرم ها

en: Delete Package
fa_IR: حذف بسته

en: Delete Post Forms
fa_IR: حذف فرم های ارسال

en: Delete Registration Forms
fa_IR: حذف فرم های ثبت نام

en: Delete Selected
fa_IR: پاک کردن مورد انتخاب شده

en: Delete Subscriptions
fa_IR: حذف اشتراک ها

en: Delete Transactions
fa_IR: حذف تراکنش ها

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Disable
fa_IR: غیر فعال کردن

en: Disable Subscription
fa_IR: غیر فعال کردن اشتراک

en: Disable post editing while post in "pending" status
fa_IR: غیرفعال کردن ویرایش نوشته وقتی نوشته در وضعیت انتظار برای تایید قرار دارد

en: Display to Public as
fa_IR: نمایش به صورت عمومی

en: Draft
fa_IR: پیش نویس

en: Dropdown
fa_IR: کرکره ای

en: Duplicate
fa_IR: تکثیر کردن

en: Duplicate form
fa_IR: فرم تکراری

en: Duration
fa_IR: مدت

en: E-Mail Label
fa_IR: برچسب ایمیل

en: E-mail
fa_IR: ایمیل

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Form
fa_IR: ویرایش فرم

en: Edit Page
fa_IR: برگه ویرایش

en: Edit Settings
fa_IR: تنظیمات ویرایش

en: Edit Subscription
fa_IR: ویرایش اشتراک

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable Email Verfication
fa_IR: فعال کردن تایید از طریق ایمیل

en: Enable Guest Post
fa_IR: فعال کردن پست مهمان

en: Enable Image Caption
fa_IR: فعال کردن برچسب تصویر

en: Enable Image Insertion
fa_IR: فعال کردن درج تصویر

en: Enable Multistep
fa_IR: فعال کردن چند مرحله ای

en: Enable Post Expiration
fa_IR: فعال سازی تاریخ انقضا نوشته

en: Enable Recurring Payment
fa_IR: فعال کرن پرداخت دوره ای

en: Enable Saving as draft
fa_IR: فعال کردن ذخیره به عنوان پیش نویس

en: Enable demo/sandbox mode
fa_IR: فعال کردن نسخه ی نمایشی / حالت سند باکس

en: Enable image upload in post area
fa_IR: فعال کردن آپلود تصویر در ناحیه نوشته

en: Enable post notification
fa_IR: فعال کردن اطلاعیه نوشته

en: Enter a title of this field
fa_IR: عنوان این زمینه وارد کنید

en: Enter maximum upload size limit in KB
fa_IR: حداکثر اندازه مجاز آپلود به واحد KB را وارد کنید

en: Enter the meta value
fa_IR: مقدار متا را وارد کنید

en: Enter the term IDs as comma separated (without space) to exclude/include in the form.
fa_IR: term ID ها را بدون فاصله وارد کرده و با کاما از هم جدا کیند تا شامل/مستثنی از فرم شوند.

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه مطلب

en: Exclude
fa_IR: استثناء

en: Executable Files
fa_IR: فایل های اجرایی

en: Expire date:
fa_IR: تاریخ انقضاء:

en: Expires In:
fa_IR: انقضا در:

en: Export
fa_IR: برون بری

en: Fallback form for post editing if no associated form found
fa_IR: اگر هیچ فرم خاصی معین نشود، فرم ویرایش نوشته در نظر گرفته خواهد شد.

en: Featured Image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured Image size
fa_IR: اندازه تصویر شاخص

en: Field Label
fa_IR: برچسب زمینه

en: File Upload
fa_IR: بارگذاری فایل

en: First Name
fa_IR: نام

en: First element of the select dropdown. Leave this empty if you don't want to show this field
fa_IR: اولين عنصر Select Dropdown را انتخاب کنید. خالی گذاشتن این گزینه به معنای این است که شما نمی خواهید از آن استفاده کنید.

en: Fixed Form Elements
fa_IR: عناصر ثابت فرم

en: Force pack purchase
fa_IR: اجبار به خرید بسته

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form Editor
fa_IR: ویرایشگر فرم

en: Form Elements
fa_IR: عناصر فرم

en: Form Export
fa_IR: گرفتن خروجی از فرم

en: Form Name
fa_IR: نام فرم

en: Form draft updated.
fa_IR: پیش نویس فرم به روز شد

en: Form published.
fa_IR: فرم منتشر شد

en: Form restored to revision from %s
fa_IR: فرم از %s به نسخه اصلاح شده بازگردانی شد

en: Form saved.
fa_IR: فرم ذخیره شد.

en: Form submitted.
fa_IR: فرم ارسال شد

en: Form updated.
fa_IR: فرم بروزرسانی شد

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Free
fa_IR: رایگان

en: General Options
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Get New Password
fa_IR: دریافت کلمه عبور جدید

en: Give the user some information about this field
fa_IR: به کاربران درباره این زمینه اطلاعاتی بدهید

en: Google Maps
fa_IR: نقشه گوگل

en: Guest Post
fa_IR: پست مهمان

en: HTML Codes
fa_IR: کدهای HTML

en: Have a discount code?
fa_IR: کد تخفیف دارید؟

en: Hello %s
fa_IR: سلام  %s

en: Hello %s,
fa_IR: سلام %s

en: Help text
fa_IR: متن راهنما

en: Hi, we have received your order. We will validate the order and will take necessary steps to move forward.
fa_IR: سلام، ما سفارش شما را دریافت کرده ایم. تایید سفارش و اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

en: Hidden Field
fa_IR: فیلد مخفی

en: Hide These Countries
fa_IR: مخفی کردن این کشورها

en: How many posts will be listed in a page
fa_IR: تعداد نوشته هایی که در یک صفحه  لیست خواهند شد

en: I don't know how to edit this post, I don't have the form ID
fa_IR: به دلیل عدم وجود شناسه فرم، امکان ویرایش نوشته وجود ندارد.

en: ID
fa_IR: شناسه

en: If checked, any subscription and pay-per-post will be disabled on the form and will take no effect.
fa_IR: اگر این گزینه فعال شود، اشتراک و پرداخت به ازای ارسال مطلب برای این فرم غیرفعال خواهد شد.

en: If checked, form will be displayed in frontend in multiple steps
fa_IR: در صورت انتخاب، فرم در چند مرحله نمایش داده خوهد شد

en: If enabled, default login and registration forms will be overridden by WPUF with pages below
fa_IR: اگر فعال باشد، فرم های پیشفرض عضویت و ورود نادیده خواهند گرفته شد و برگه های زیر استفاده می شوند

en: If guest post is enabled and user details are OFF, the posts are assigned to this user
fa_IR: اگر پست مهمان فعال و جزئیات کاربر خاموش باشد، نوشته ها به این کاربر اختصاص داده می شود

en: If requires, users will be automatically registered to the site using the name and email address
fa_IR: اگر لازم بود، کاربران به طور خودکار با استفاده از نام و آدرس ایمیل در سایت عضو خواهند شد

en: If users are not allowed to choose any category, this category will be used instead (if post type supports)
fa_IR: اگر کاربران مجاز به انتخاب دسته بندی نباشند، به صورت پیشفرض این دسته انتخاب خواهد شد. (در صورت پشتیبانی از نوع نوشته)

en: If you have not created <strong>WP User Frontend Pro</strong> pages yet, you can do this by one click.
fa_IR: اگر شما برگه های افزونه <strong>ناحیه کاربری پیشرفته</strong> را هنوز نساخته اید، با یک کلیک اینکار را انجام دهید.

en: If you want to add your custom CSS code, it will be added on page header wrapped with style tag
fa_IR: اگر شما قصد اضافه کردن کدهای سفارشی CSS را دارید، آنها در بخش head و در بین تگ style قرار خواهند گرفت.

en: Image Upload
fa_IR: آپلود تصویر

en: Image only
fa_IR: فقط تصویر

en: Image with link
fa_IR: تصویر با لینک

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import forms
fa_IR: فرم های درون ریزی

en: Import successful. Have fun!
fa_IR: درون ریزی با موفقیت انجام شد. موفق باشید!

en: Include
fa_IR: شامل

en: Insert Photo
fa_IR: درج تصویر

en: Insert Photo image size
fa_IR: اندازه تصویر را درج کنید

en: Insert Photo image type
fa_IR: نوع تصویر را درج کنید

en: Install WPUF Pages
fa_IR: نصب برگه های WPUF

en: Invalid email address.
fa_IR: آدرس ایمیل نامعتبر.

en: Invalid file or file size too big.
fa_IR: فایل نامعتبر است و یا حجم فایل بیش از حد بزرگ است.

en: Invalid post
fa_IR: نوشته نامعتبر است

en: It will show a button to save as draft
fa_IR: این یک دکمه برای ذخیره به عنوان پیش نویس نشان خواهد داد.

en: Item Details
fa_IR: جزئیات آیتم

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label text for email field
fa_IR: متن برچسب برای فیلد ایمیل

en: Label text for name field
fa_IR: متن برچسب برای فیلد نام

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Live
fa_IR: منتشر شده

en: Load Scripts
fa_IR: بارگذاری اسکریپت ها

en: Load scripts/styles in all pages
fa_IR: بارگذاری تمام اسکریپت ها و استایل ها در تمام برگه ها

en: Lock Post:
fa_IR: قفل نوشته:

en: Lock Reason:
fa_IR: دلیل قفل شدن:

en: Lock user from creating new post.
fa_IR: قفل کاربر از ایجاد نوشته جدید.

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login / Registration
fa_IR: ورود / ثبت نام

en: Login Page
fa_IR: برگه ورود

en: Login/Registration override
fa_IR: نادیده گرفتن ورود / عضویت

en: Max. file size
fa_IR: حداکثر حجم فایل

en: Max. files
fa_IR: حداکثر فایل ها

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Message
fa_IR: پیغام

en: Message to show
fa_IR: پیغام برای نمایش

en: Meta Key
fa_IR: کلید متا

en: Meta Value
fa_IR: مقدار متا

en: Mismatch
fa_IR: عدم مطابقت

en: Month(s)
fa_IR: ماه(ها)

en: Multi Select
fa_IR: چند انتخابی

en: Multistep Progressbar Type
fa_IR: نوار پیشرفت چند مرحله ای

en: Name
fa_IR: نام

en: Name Label
fa_IR: برچسب نام

en: Name of the meta key this field will save to
fa_IR: نام کلید متایی که این زمینه در آن ذخیره می شود

en: Need Help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: New Form
fa_IR: فرم جدید

en: New Password
fa_IR: کلمه عبور جدید

en: New Post Notificatoin
fa_IR: اطلاعیه نوشته جدید

en: New Subscription
fa_IR: اشتراک جدید

en: New User Role
fa_IR: نقش کاربری جدید

en: New bank order received at %s, please check it out: %s
fa_IR: سفارش جدید بانکی در %s دریافت شده، لطفا بررسی نمایید: %s

en: New password
fa_IR: کلمه عبور جدید

en: New payment received at %s
fa_IR: پرداخت جدید در %s دریافت شد

en: New post created
fa_IR: نوشته جدید ایجاد شده است

en: Newly created post
fa_IR: نوشته های اخیرا ایجاد شده

en: Nickname
fa_IR: نام مستعار

en: No
fa_IR: خیر

en: No %s found
fa_IR: هیچ %s ای پیدا نشد

en: No Change
fa_IR: بدون تغییر

en: No Form Found
fa_IR: هیچ فرمی پیدا نشد

en: No Form Found in Trash
fa_IR: هیچ فرمی در زباله دان پیدا نشد

en: No Image
fa_IR: بدون تصویر

en: No Payment gateway found
fa_IR: هبچ درگاه پرداختی یافت نشد

en: No Subscription Found
fa_IR: هیچ اشتراکی پیدا نشد

en: No Subscription Found in Trash
fa_IR: هیچ اشتراکی در زباله دان پیدا نشد

en: No custom fields found.
fa_IR: هیچ زمینه دلخواهی یافت نشد.

en: No pending orders found
fa_IR: هیچ سفارش در حال انتظاری یافت نشد

en: No subscription pack found
fa_IR: هیچ بسته اشتراکی یافت نشد

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Not logged in users will see this message
fa_IR: کابرانی که وارد حساب خود نشده اند این پیغام را مشاهده خواهند کرد.

en: Nothing Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Notification
fa_IR: اعلان

en: Number of images can be uploaded
fa_IR: تعداد تصاویر قابل آپلود

en: Numebr of words the author to be restricted in
fa_IR: تعداد کلماتی که نویسنده مجاز به استفاده است

en: Numeric Field
fa_IR: فیلد عددی

en: Office Documents
fa_IR: اسناد آفیس

en: Offline
fa_IR: آفلاین

en: One time payment
fa_IR: پرداخت فوری

en: Open
fa_IR: باز

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Order
fa_IR: مرتب سازی

en: Order By
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: Order Received
fa_IR: سفارش دریافت شد

en: Others
fa_IR: سایر

en: Override the post edit link
fa_IR: نادیده گرفتن لینک ویرایش نوشته

en: Pack Deleted
fa_IR: بسته حذف شد

en: Pack Description
fa_IR: توضیحات بسته

en: Pack ID
fa_IR: شناسه بسته

en: Pack Name
fa_IR: نام بسته

en: Pack Price
fa_IR: قیمت بسته

en: Pack:
fa_IR: بسته:

en: Package & billing details:
fa_IR: جزئیات بسته و صورت حساب:

en: Package billing details:
fa_IR: جزئیات صورتحساب بسته:

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page Installation
fa_IR: نصب برگه

en: Pages for <strong>WP User Frontend Pro</strong> has been successfully installed and saved!
fa_IR: برگه های <strong>ناحیه کاربری پیشرفته</strong> با موفقیت ساخته و ذخیره شد!

en: Parent Form
fa_IR: فرم اصلی

en: Parent Subscription
fa_IR: اشتراک  اصلی

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Password Strength
fa_IR: استحکام گذرواژه

en: Pay Now
fa_IR: هم‌اکنون پرداخت کنید

en: PayPal API password
fa_IR: کلمه عبور PayPal API

en: PayPal API signature
fa_IR: امضای PayPal API

en: PayPal API username
fa_IR: نام کاربری PayPal API

en: PayPal Email
fa_IR: ایمیل PayPal

en: PayPal Instruction
fa_IR: ساختار PayPal

en: Payer
fa_IR: پرداخت کننده

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment Gateways
fa_IR: دروازه‌های پرداخت

en: Payment Page
fa_IR: برگه پرداخت

en: Payment Success Page
fa_IR: برگه پرداخت موفق

en: Payment is complete
fa_IR: پرداخت تکمیل شد

en: Payments
fa_IR: پرداخت ها

en: Pending
fa_IR: در حال انتظار

en: Pending Orders
fa_IR: سفارشات در حال انتظار

en: Pending Post Edit
fa_IR: ویرایش نوشته در حال انتظار

en: Permalink to %s
fa_IR: پیوند یکتا به %s

en: Placeholder text
fa_IR: متن نگهدارنده مکان

en: Please enable force pack and charge posting from admin panel
fa_IR: لطفا اجبار خرید بسته و شارژ برای ارسال نوشته را از ناحیه مدیریت فعال نمایید.

en: Please fix the errors to proceed
fa_IR: برای انجام عملیات لطفا این خطا ها را رفع کنید

en: Please select a gateway for payment
fa_IR: لطفا یک دروازه پرداخت انتخاب کنید

en: Please select some form for exporting
fa_IR: لطفا فرم را برای برون بری انتخاب کنید

en: Please select your payment page from admin panel
fa_IR: لطفا برگه پرداخت خود را از ناحیه مدیریت انتخاب کنید

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Body
fa_IR: متن نوشته

en: Post Count
fa_IR: تعداد نوشته

en: Post Count:
fa_IR: تعداد نوشته:

en: Post Deleted
fa_IR: نوشته حذف شد

en: Post Draft
fa_IR: ارسال پیش نویس

en: Post Editing is disabled
fa_IR: ویرایش نوشته غیرفعال است

en: Post Expiration
fa_IR: انقضاء نوشته

en: Post Expiration Enabled
fa_IR: انقضاء نوشته فعال شد

en: Post Expiration Time
fa_IR: تاریخ انقضا نوشته

en: Post Fields
fa_IR: زمینه های نوشته

en: Post Format
fa_IR: قالب نوشته

en: Post Settings
fa_IR: تنظیمات نوشته

en: Post Status
fa_IR: وضعیت نوشته

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Update Message
fa_IR: پیام به روز رسانی نوشته

en: Post saved
fa_IR: مطلب ذخیره شد

en: Post updated successfully
fa_IR: مطلب با موفقیت بروز رسانی شد

en: Posts per page
fa_IR: تعداد نوشته در هر صفحه

en: Press Restore button, WordPress does the rest for you.
fa_IR: دکمه درون ریزی را بفشارید، بقیه کارها را وردپرس برایتان انجام خواهد داد!

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview Form
fa_IR: پیش نمایش فرم

en: Pricing & Plans
fa_IR: قیمت گذاری و پلن ها

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Pro Feature
fa_IR: ویژگی های نسخه حرفه ای

en: Proceed
fa_IR: ادامه

en: Profile Fields
fa_IR: فیلد های پروفایل

en: Profile Shortcode:
fa_IR: کد کوتاه پروفایل:

en: Profile updated successfully
fa_IR: بروز رسانی پروفایل با موفقیت انجام شد

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Radio
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Really Simple Captcha validation failed
fa_IR: Really Simple Captcha  تأیید نشد

en: Recurring
fa_IR: در محدوده زمانی معین

en: Redirect To
fa_IR: هدایت به

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Registration
fa_IR: ثبت نام

en: Registration Form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Registration Form Export
fa_IR: برون بری فرم ثبت نام

en: Registration Forms
fa_IR: فرم های ثبت نام

en: Registration Page
fa_IR: برگه ثبت نام

en: Registration Shortcode:
fa_IR: کد کوتاه ثبت نام:

en: Registration form builder is a two way form which can be used both for <strong>user registration</strong> and <strong>profile editing</strong>.
fa_IR: سازنده فرم ثبت نام یک فرم دو طرفه است که می تواند برای هم <strong>ثبت نام کاربر</strong> و هم <strong>ویرایش مشخصات</strong> استفاده شود.

en: Registration success message
fa_IR: پیغام ثبت نام موفقیت آمیز

en: Registration successful
fa_IR: ثبت نام موفیت آمیز بود

en: Registration time redirect to subscription page
fa_IR: در زمان ثبت نام، انتقال به برگه اشتراک صورت بگیرد

en: Registraton Forms
fa_IR: فرم های ثبت نام

en: Reject
fa_IR: رد کردن

en: Remaining post:
fa_IR: نوشته باقی مانده:

en: Remember Me
fa_IR: مرا خاطر داشته باش

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Repeat Field
fa_IR: فیلد تکرار شونده

en: Require Name and Email address
fa_IR: نیاز به نام و آدرس ایمیل

en: Required
fa_IR: الزامی

en: Reset Password
fa_IR: تنظیم دوباره کلمه عبور

en: Reset Settings
fa_IR: بازنشاندن تنظیمات

en: Rich textarea
fa_IR: ناحیه ی متن با ویرایشگر

en: Role
fa_IR: نقش

en: Rows
fa_IR: ردیف ها

en: Same Page
fa_IR: همان برگه

en: Sample Form
fa_IR: فرم نمونه

en: Save Draft
fa_IR: ذخیره به عنوان پیش نویس

en: Schedule
fa_IR: زمان بندی

en: Scheduled
fa_IR: زمان بندی شده

en: Search Form
fa_IR: جستجوی فرم

en: Search Subscription
fa_IR: جست و جوی اشتراک

en: Select Image
fa_IR: گزینش تصویر

en: Select Text
fa_IR: متن انتخاب

en: Select individual
fa_IR: انتخاب فردی

en: Select profile/registration forms for user roles. These forms will be used to populate extra edit profile fields in backend.
fa_IR: انتخاب فرم های ثبت نام/پروفایل برای نقش های کاربری. این فرم ها برای افزایش تعداد فیلدهای ویرایش پروفایل استفاده خواهند شد.

en: Select the page where <code>[wpuf_sub_pack]</code> located.
fa_IR: انتخاب برگه ای که در آن <code>[wpuf_sub_pack]</code> واقع شده است.

en: Select the page where [wpuf_edit] is located
fa_IR: انتخاب برگه ای که [wpuf_edit] در آن واقع شده است

en: Select the page which contains <code>[wpuf-login]</code> shortcode
fa_IR: برگه ای که حاوی کد کوتاه <code>[wpuf-login]</code> است را انتخاب نمایید

en: Select the page you want to use as registration page override <em>(should have shortcode)</em>
fa_IR: برگه فرم عضویت را انتخاب نمایید <em>(برگه باید حاوی کد کوتاه باشد)</em>

en: Selected Pack
fa_IR: بسته های انتخاب شده

en: Selection Type
fa_IR: نوع انتخاب

en: Selection terms
fa_IR: Term های انتخابی

en: Send Email to Author After Exceeding Post Expiration Time
fa_IR: ارسال ایمیل به نویسنده بعد از گذشتن تاریخ انقضای نوشته

en: Set Post Status to
fa_IR: تنظیم وضعیت نوشته به

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings has been cleared!
fa_IR: تنظیمات پاکسازی شده است!

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
fa_IR: برای تکمیل کردن پروفایل خود اطلاعات کمی از بیوگرافی خود به اشتراک بگذراید. این اطلاعات ممکن است به صورت عمومی نمایش داده شود.

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show Featured Image
fa_IR: نمایش تصویر شاخص

en: Show Package
fa_IR: نمایش بسته

en: Show These Countries
fa_IR: نمایش این کشورها

en: Show custom fields on post content area
fa_IR: نمایش زمینه های دلخواه در ناحیه محتوای نوشته

en: Show featured image of the post
fa_IR: نمایش تصویر شاخص نوشته

en: Show fixed form elements sidebar in form editor
fa_IR: نمایش ستون کناری عناصر ثابت فرم در ویرایشگر فرم

en: Show how many posts are created by the user
fa_IR: نمایش تعداد نوشته هایی که کاربر ایجاد کرده است

en: Show post count
fa_IR: نمایش تعداد ارسال ها

en: Show user bio
fa_IR: نمایش بیوگرافی کاربر

en: Show values
fa_IR: نمایش مقادیر

en: Sign Up
fa_IR: ثبت نام

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size of this input field
fa_IR: اندازه این زمینه

en: Skip Setup
fa_IR: رد کردن نصب

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Something went wrong
fa_IR: مشکلی پیش آمد.

en: Somthing went wrong. Please choose a file again
fa_IR: مشکلی پیش آمد. لطفا فایل را دوباره انتخاب کنید

en: Sorry you have no form to export
fa_IR: متاسفانه شما فرمی برای برون بری ندارید

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status of post after post expiration time is over
fa_IR: وضعیت نوشته بعد از گذشت تاریخ انقضا

en: Step Start
fa_IR: مرحله شروع

en: Strength indicator
fa_IR: شاخص قدرت

en: Strong
fa_IR: قوی

en: Subcription Name:
fa_IR: نام اشتراک:

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submit Button text
fa_IR: متن دکمه ی ارسال

en: Submit Post Button text
fa_IR: متن دکمه ی ارسال

en: Submit for Review
fa_IR: ثبت نظر

en: Subscription
fa_IR: مشترک شدن

en: Subscription %s at %s
fa_IR: اشتراک %s در %s

en: Subscription Details
fa_IR: جزییات اشتراک

en: Subscription Pack Page
fa_IR: برگه بسته اشتراک

en: Subscription Title
fa_IR: عنوان اشتراک

en: Subscription at registration
fa_IR: اشتراک در هنگام ثبت نام

en: Subscription pack draft updated.
fa_IR: پیش نویس بسته اشتراک به روز شد.

en: Subscription pack published.
fa_IR: بسته اشتراک منتشر شد.

en: Subscription pack restored to revision from %s
fa_IR: بسته اشتراک از %s به نسخه اصلاح شده بازگردانی شد

en: Subscription pack saved.
fa_IR: بسته اشتراک ذخیره شد.

en: Subscription pack submitted.
fa_IR: بسته اشتراک ارسال شد.

en: Subscription pack updated.
fa_IR: بسته اشتراک بروز رسانی شد.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Teeny Rich textarea
fa_IR: ناحیه ی متن کوچک با ویرایشگر

en: Term &amp; Conditions
fa_IR: شرایط و مقررات

en: Term Group
fa_IR: گروه Term

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Input
fa_IR: ورودی متن

en: Text for HTML5 placeholder attribute
fa_IR: متن برای مقدار صفت Placeholder در HTML5

en: Textarea
fa_IR: ناحیه متنی

en: Thank You
fa_IR: متشکرم

en: Thanks for being with us.
fa_IR: برای اینکه با ما بودید متشکریم.

en: The default value this field will have
fa_IR: مقدار پیش فرض این زمینه خواهد شد:

en: This Month:
fa_IR: این ماه:

en: This feature is only available in the Pro Version.
fa_IR: این قابلیت تنها در نسخه حرفه ای در دسترس است.

en: This page is restricted. Please %s to view this page.
fa_IR: این برگه محدود شده است. لطفا %s تا این صفحه را مشاهده کنید.

en: This page is restricted. Please Log in / Register to view this page.
fa_IR: این صفحه محدود شده است. لطفا برای دیدن این صفحه وارد شوید / ثبت نام شوید .

en: This page will be used to process payment options
fa_IR: این صفحه برای پردازش گزینه های پرداخت استفاده می شود

en: This taxonomy is a WooCommerce attribute
fa_IR: این طبقه بندی یک صفت ووکامرس است

en: This tool will delete all the transactions from the transaction table.
fa_IR: این ابزار تمام تراکنس ها را از جدول تراکنش حذف میکند.

en: This user is using recurring subscription pack
fa_IR: این کاربر از بسته اشتراک در محدوده زمانی معینی استفاده می کند

en: This will cost you <strong>%s</strong> to add a new post.
fa_IR: هزینه ارسال یک نوشته جدید <strong>%s</strong> می باشد.

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To
fa_IR: به

en: To a custom URL
fa_IR: به یک لینک دلخواه

en: To a page
fa_IR: به یک برگه

en: Toggle
fa_IR: باز/بستن

en: Toggle All
fa_IR: باز/بستن همه

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Total Income:
fa_IR: کل درآمد:

en: Transaction
fa_IR: تراکنش

en: Transaction ID
fa_IR: شناسه تراکنش

en: Transaction(s) deleted
fa_IR: تراکنش(ها) حذف شد

en: Transactions
fa_IR: تراکنش‌ها

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type your new password again.
fa_IR: کلمه عبور جدید خود را مجدداً وارد کنید.

en: URL
fa_IR: آدرس اینترنتی

en: Unauthorized Message
fa_IR: پیام های غیر مجاز

en: Unregistered users will be able to submit posts
fa_IR: کاربر مهمان قادر به ارسال نوشته خواهد بود.

en: Update
fa_IR: به روز رسانی

en: Update Button text
fa_IR: متن دکمه بروزرسانی

en: Update Post Button text
fa_IR: متن دکمه بروزرسانی نوشته

en: Update Post Notificatoin
fa_IR: اطلاعیه بروزرسانی نوشته

en: Update Profile
fa_IR: به روز رسانی پروفایل

en: Update profile message
fa_IR: پیغام بروزرسانی پروفایل

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقاع به نسخه حرفه ای

en: Upgrade to Pro Version
fa_IR: ارتقا به نسخه حرفه ای

en: Use Coupon codes for subscription for discounts.
fa_IR: استفاده از کدهای کوپن برای اشتراک تخفیف.

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Added
fa_IR: کاربر اضافه شد

en: User Deleted
fa_IR: کاربر حذف شد

en: User Details
fa_IR: جزئیات کاربر

en: User Frontend
fa_IR: ناحیه کاربری پیشرفته

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User Role
fa_IR: نقش کاربر

en: User can delete post?
fa_IR: کاربر می تواند نوشته را حذف کند؟

en: User doesn't exists
fa_IR: کاربر وجود ندارد

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username or E-mail:
fa_IR: نام کاربری یا ایمیل:

en: Usernames cannot be changed.
fa_IR: نام کاربری قابل تغییر نیست

en: Users biographical info will be shown
fa_IR: اطلاعات بیوگرافی کاربران نشان داده خواهد شد

en: Users can also register themselves by using a subscription pack.
fa_IR: کاربران همچنین می توانند خود را با استفاده از یک بسته اشتراک ثبت نام نمایند.

en: Users can edit post?
fa_IR: کاربران می توانند نوشته را ویرایش کنند؟

en: Users see the edit link in post if s/he is capable to edit the post/page. Selecting <strong>Yes</strong> will override the default WordPress edit post link in frontend
fa_IR: اگر کابران مجاز به ویرایش نوشته/برگه باشند، لینک ویرایش را در نوشته مشاهده می کنند. با انتخاب گزینه <strong>بله</strong> ، لینک پیشفرض ویرایش نوشته وردپرس نادیده گرفته خواهد شد.

en: Users will be able to delete their own posts
fa_IR: کاربران قادر خواهند بود نوشته های خود را حذف کنند

en: Users will be able to edit their own posts
fa_IR: کاربران قادر خواهند بود نوشته های خود را ویرایش کنند

en: Validity
fa_IR: اعتبار

en: Validity:
fa_IR: اعتبار:

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Very weak
fa_IR: خیلی ضعیف

en: Videos
fa_IR: ویدئوها

en: View Form
fa_IR: مشاهده فرم

en: View Subscription
fa_IR: مشاهده اشتراک

en: Visibility
fa_IR: وضعیت قابل رویت بودن

en: Visible on product page
fa_IR: قابل مشاهده در برگه محصول

en: WP User Frontend
fa_IR: افزونه ناحیه کابری پیشرفته

en: WP User Frontend - Add-Ons
fa_IR: افزونه های ناحیه کاربری پیشرفته

en: WP User Frontend: Payments Received
fa_IR: ناحیه کاربری پیشرفته: پرداخت های دریافت شده

en: WPUF Custom Fields
fa_IR: زمینه های دلخواه افزونه ناحیه کاربری پیشرفته

en: WPUF Form
fa_IR: فرم WPUF

en: WPUF Post Lock
fa_IR: قفل نوشته WPUF

en: WPUF Subscription
fa_IR: اشتراک WPUF

en: We have received your bank payment.
fa_IR: ما پرداخت بانکی شما را دریافت کردیم.

en: Weak
fa_IR: ضعیف

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Week(s)
fa_IR: هفته(ها)

en: When active, users must have to buy a pack for posting
fa_IR: در صورت فعال کردن، کابران برای انتشار نوشته باید یک بسته بخرند.

en: When sandbox mode is active, all payment gateway will be used in demo mode
fa_IR: هنگامی که حالت سند باکس فعال است، تمام دروازه های پرداخت در حالت آزمایشی قرار دارند.

en: WooCommerce Attribute
fa_IR: صفات ووکامرس

en: Word Limit Reached !
fa_IR: محدودیت کلمه رسیده است!

en: Word Restriction
fa_IR: محدودیت کلمات

en: Year(s)
fa_IR: سال(ها)

en: Yes
fa_IR: بلی

en: You already have activated a free package previously.
fa_IR: شما در حال حاضر یک بسته رایگان از قبل فعال کرده اید.

en: You already have an account in our site. Please login to continue.
    
    Clicking 'OK' will redirect you to the login page and you will lost the form data.
    Click 'Cancel' to stay at this page.
fa_IR: شما در حال حاضر یک حساب کابری در وبسایت ما دارید. لطفا وارد شویذ.
    
    با کلیک بر روی 'بله' به صفحه ورود منتقل شده و اطلاعات فرم را از دست خواهید داد.
    برای ماندن در این صفحه بر روی دکمه 'انصراف' کلیک کنید.

en: You are currently logged in! %s?
fa_IR: شما در حال حاضر به سیستم وارد شده اید! %s?

en: You are not allowed to edit
fa_IR: مجاز به ویرایش نیستید

en: You are not logged in
fa_IR: شما وارد نشده اید

en: You are not the post author. Cheeting huh!
fa_IR: شما نویسنده نوشته نیستید. تعجب کردید!

en: You can't edit a post while in pending mode.
fa_IR: زمانی که یک نوشته در حالت انتظار است شما نمی توانید آن را ویرایش کنید.

en: You don't have permission for this purpose
fa_IR: شما اجازه دسترسی برای اینکار را ندارید

en: You have created <span>%d</span> %s
fa_IR: شما <span>%d</span> %s ساختید.

en: You may use in message:
fa_IR: شما ممکن است در پیام استفاده کنید:

en: You must <a href="%s">purchase a pack</a> before posting
fa_IR: شما قبل از ارسال نوشته باید <a href=\"%s\">یک بسته بخرید</a>

en: Your Post Has Been Expired
fa_IR: نوشته شما منقضی شده است

en: Your free package has been activated. Enjoy!
fa_IR: بسته رایگان شما فعال شده است. لذت ببرید!

en: Zip Archives
fa_IR: فایل های فشرده شده

en: [%s] New Bank Order Received
fa_IR: [%s] سفارش جدید دریافت شده

en: [%s] Payment Received
fa_IR: [%s] پرداخت دریافت شد

en: all
fa_IR: همه

en: hide
fa_IR: مخفی کردن

en: reCAPTCHA Private Key
fa_IR: کلید خصوصی reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Public Key
fa_IR: کلید عمومی reCAPTCHA

en: reCAPTCHA validation failed
fa_IR: reCAPTCHA تایید نشد

en: show
fa_IR: نمایش

en: show values
fa_IR: نمایش مقادیر
